GEALAN S9000 - Inovatyvi kombinuota profilių sistema

Triguba sandarinimo sistema

Trigubo sandarinimo sistema su lanksčia vidurine sandarinimo tarpine sumažina šilumos ir oro srautą vidinėje lango rėmo dalyje ir taip pagerina šilumos ir garso izoliaciją.

GEALAN S9000 PRIVALUMAI

Stiklo paketai iki 52 mm

Galima stiklinti iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 54 mm storio stiklo paketais.

Siaura profilio matoma dalis

Siaura profilio matoma dalis ir 15 laipsnių užlaidos nuolydis pabrėžia klasikinį ir nepavaldų laikui sistemos dizainą.

3 sandarinimo tarpinės

3 sandarinimo tarpinės užtikrina išskirtinį sandarumą.

Pritaikyta stiklinimui naudojant technologiją STV®

Pritaikyta stiklinimui naudojant stiklo klijavimo visu perimetru technologiją STV®.

6 vidinės profilio kameros

6 vidinės profilio kameros ir didelis profilio montavimo gylis sąlygoja labai geras šilumos ir garso izoliacijos savybes.

DOMINA PLASTIKINIAI LANGAI? SUSISIEKITE!

S 9000 sistemos kombinacijos

GEALAN-FUTURA

Spalvoti langai pasyviesiems namams

Integruota į S 9000 profilių sistemos platformą GEALAN-FUTURA® suteikia galimybę gaminti spalvotas langų bei durų konstrukcijas, atitinkančias pasyvių namų statybos reikalavimus pagal Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartą WA-15/2. Bandymais patikrinta šilumos laidumo koeficiento Uf reikšmė – nuo 0,89 W/m²K liudija itin geras bazines naujosios sistemos šilumos ir garso izoliacijos savybes. Su GEALAN-FUTURA® didžiausias gaminamų spalvotų varčių dydis gali būti iki 2,2 metro. Taikant statinės įklijos technologiją STV® galimas varčių dydis siekia iki 2,4 metro.

GEALAN-LUMAXX

Optimizuoti geometriniai parametrai

Kuriant GEALAN-LUMAXX buvo optimizuoti visi geometriniai rėmo parametrai, sumažinus profilio plotį iki minimumo. Taip pat konstruktoriai siekė subalansuoto šilumos izoliacijos savybių ir statikos charakteristikų santykio bei furnitūros detalių suderinamumo. Dėl simetriško siauro viengubo štulpo gaminant langus galima dar lanksčiau pritaikyti sistemą.

GEALAN-LUMAXX

Žymiai mažesnė rėmo dalis

Naujoji GEALAN-LUMAXX sistema – žymiai siauresnė nei iki šiol langų gamybai naudotos rėmų konstrukcijos. Judančio statramsčio (štulpo) plotis dažnai siekia net 150 mm ir gali būti net dar didesnis. Negražūs, masyvūs statramsčiai ardo lango proporcijas ir į patalpas patenka daug mažiau šviesos. Dabar, naudojant naująją sistemą, galima gaminti siaurų konstrukcijų langus, kurie savo savybėmis nenusileidžia anksčiau gamintiems.

GEALAN-LUMAXX

Jokių kompromisų

Kuriant šią profilių kombinaciją siauras matomo rėmo plotis buvo prioritetu, tačiau nuo to nenukentėjo konstrukcijų statikos charakteristikos. Abiejose profilių kombinacijose naudojamas plienas leidžia gaminti dideles langų konstrukcijas: iki 2,30 m aukščio baltos spalvos, iki 2,20 m aukščio spalvotas. Derinant su stiklo kiljavimo visu perimetru technologija STV®, galima gaminti dar didesnius langų ir durų konstrukcijų elementus (net iki 2,50 m aukščio baltos spalvos, o spalvotus iki 2,40 m).

S 9000 sistemos charakteristikos

Techninės charakteristikos

Ypač aukštais šilumos izoliacijos rodikliais pasižyminčios naujos energiją taupančių langų sistemos sukūrimas yra ilgo ir kruopštaus GEALAN inžinierių darbo rezultatas. Daugybė testų ir bandymų leido pasiekti tikrai aukštus šilumos izoliacijos rodiklius. Jau iš pat pradžių buvo siekiama sukurti profilių sistemą, kurios šilumos izoliacijos koeficiento vertė Uf būtų lygi 0.92 W / m²K naudojant standartinį armavimo profilį ir tiktų gaminti pasyvių namų langus bei duris, kurie atitinka Vokietijos IFT Rosenheim langų technikos instituto standartus. Išanalizavę įvairių sistemų privalumus, sujungę skirtingų sistemų detales, sukūrę ir pritaikę inovatyvias naujoves, mes gavome puikų rezultatą.

Spalvų ir raštų pasirinkimas

GEALAN siūlo įvairius PVC langų profilių paviršiaus padengimo spalva būdus. Viena iš jų yra išskirtinė paviršių apdailos technologija GEALAN-acrylcolor®. Spalvotas akrilo sluoksnis yra atsparus įbrėžimams, oro sąlygoms ir lengvai prižiūrimas. Todėl langai su GEALAN-acrylcolor® danga atitinka moderniems spalvotiems paviršiams keliamus aukščiausius techninius ir funkcinius reikalavimus.

Galimybę įvairiai spalvotai apipavidalinti langų bei durų profilių paviršių suteikia ir laminavimas GEALAN dekoratyvinėmis plėvelėmis. Daug įvairių spalvų ir raštų variantų yra standartinėje tiekimo programoje. Profiliai su nestandartinių spalvų ir raštų apdaila yra tiekiami pagal atskirą užsakymą.

Standartinės GEALAN-acrylcolor® spalvos

Standartinės laminavimo plėvelės

RealWood - išskirtinės medieną imituojančios laminavimo plėvelės

Medžio imitacijos nestandartinės laminavimo plėvelės

Vienspalvės lygios (be tekstūros) nestandartinės laminavimo plėvelės

Vienspalvės tekstūrinės nestandartinės laminavimo plėvelės

"Metallic" metalo efekto nestandartinės laminavimo plėvelės

NAUJIENA! Vienspalvės matinės (be tekstūros) nestandartinės laminavimo plėvelės

KONTAKTAI

El. paštas: info@plastita.lt

Adresas: Pramonės g. 10, Šalčininkų raj. Zavišonių km.

Kiti mūsų filialai:

Šalčininkai, Vilniaus g. 53, +370 612 22944

Nemenčinė, +370 673 45003

Šalčininkų raj. Eišiškės, Vilniaus g. 39, +370 606 13339