GEALAN S8000 - KOKYBĖ BE KOMPROMISŲ

Universalus sprendimas aukštai gyvenimo kokybei

Laiko išbandyta GEALAN sistema žavi elegantiškomis linijomis ir atitinka visus esminius šiuolaikinės langų technologijos reikalavimus: sistema pasižymi geromis šilumos izoliacijos savybėmis ir veiksminga apsauga nuo triukšmo ir įsilaužimo. Tai universalus sprendimas su geriausiomis efektyvumo savybėmis, esant standartiniam 74 mm montavimo gyliui. Geriausia Uw vertė: 0,87 W/(m²K).

PROFILIŲ CHARAKTERISTIKA

Dvi sandarinimo tarpinės yra glaudžiai prispaudžiamos tiek iš vidaus, tiek ir iš lauko pusės visu varčios perimetru ir užtikrina lango sandarumą

kameros lango rėmo ir varčios profiliuose ir 74 mm profilio montavimo gylis užtikrina labai gerus šilumos ir garso izoliacijos rodiklius.

Plati plieno profilio armuotė pagrindinės lango profilio kameros viduje suteikia lango konstrukcijai stabilumą.

Galima stiklinti iki 46 mm storio trijų stiklų stiklo paketais, o naudojant STV® stiklinimo technologiją net iki 48 mm storio stiklo paketais.

Stiklajuosčių formų gausa nuo užapvalintos iki santūriai kampuotos suteiks Jūsų langams nepakartojamą išskirtinumą.

DOMINA PLASTIKINIAI LANGAI? SUSISIEKITE!

ACRYLCOLOR

UNIKALUS PAVIRŠIUS

Jau beveik 40 metų GEALAN gamina spalvotus ACRYLCOLOR profilius pagal koekstruzijos principą. GEALAN ACRYLCOLOR technologija yra labai pažangi ir iš esmės skiriasi nuo įprastų spalvotų paviršių padengimo būdų. Rezultatas – neprilygstami, ilgaamžiai ir neblunkantys spalvoti paviršiai. Be to, iš spalvotų ACRYLCOLOR profilių pagaminti langai atitinka aukščiausius techninius ir funkcinius reikalavimus.

TECHNOLOGIJA

Koekstruzijos proceso metu baltas PVC profilis ir spalvotas akrilas (PMMA) sulydomi į vienalytę masę. Akrilas yra aukštos kokybės medžiaga, naudojama įvairiose pramonės srityse, pvz., automobilių (galiniams žibintams) ir vidaus dizaino srityse. Balto PVC profilis yra pagrindas, ant kurio užlydytas plonas akrilo sluoksnis ne tik suteikia spalvą, bet ir pagerina profilio paviršiaus savybes. Sluoksnis yra pakankamai storas, tad dėl išorės veiksnių atsiradusius įbrėžimus ar defektus galima lengvai išlyginti.

ACRYCOLOR PRIVALUMAI

Nesisluoksniuoja

Dėl sulydytos vienalytės masės ir tvirto paviršiaus spalvotas sluoksnis nesisluoksniuoja ir nesilupa

Nesibraižo

virtas akrilo paviršius nesibraižo yra labai atsparus išorės veiksnių poveikiui, todėl ACRYLCOLOR langai priskiriami prie atspariausių statybos elementų.

Lengva prižiūrėti

Dėl lygaus ir neporėto paviršiaus ACRYLCOLOR langus lengva valyti. Elegantiškai nupoliruotas paviršius daug mažiau tepasi ir dulka.

Neblunka

Akrilas yra labai atsparus saulės spinduliams. Automobilių galiniai žibintai yra akivaizdus šios medžiagos savybių įrodymas.

Patvarus

Dėl sulydytos vienalytės masės ir kieto paviršiaus spalvotas sluoksnis nesisluoksniuoja ir nesilupa.

Storas spalvotas sluoksnis

Maždaug 0,5 mm storio akrilo sluoksnis yra storesnis už bet kokį lako ar dažų sluoksnį. Jei vis dėl to paviršius susibraižytų, spalvotos medžiagos yra pakankamai, kad jį būtų galima tiesiog nupoliruoti.

KONTAKTAI

El. paštas: info@plastita.lt

Adresas: Pramonės g. 10, Šalčininkų raj. Zavišonių km.

Kiti mūsų filialai:

Šalčininkai, Vilniaus g. 53, +370 612 22944

Nemenčinė, +370 673 45003

Šalčininkų raj. Eišiškės, Vilniaus g. 39, +370 606 13339