RU
 
EN
 
Paslaugos

GEALAN profilių galima pagaminti įvairiausių formų, spalvų, dydžių ir įvairiai atsidarančius langus. PVC langai labai ekonomiški. Juos lengva prižiūrėti, nereikia dažyti, jie lengvai ir greitai valomi. Atsparūs atmosferos poveikiui ir lengvai prižiūrimi plastikiniai langai net ir po daugelio metų išlieka kaip nauji. Įstačius tokius langus, sumažėja patalpų šildymo bei vėdinimo išlaidos. Plastikiniai langai yra ypač sandarūs.

Plastikiniai langai tinka ir individualiam namui miesto pakraštyje, ir vasarnamiui gamtoje. Tai yra ideali grožio ir funkcionavimo sintezė. Modernūs, šiuolaikiški langai yra daugiau negu tik dienos šviesos šaltinis, ir jų funkcija - ne tik patalpų vėdinimas. Šiandien jie yra svarbūs architektūrinio sprendimo elementai. Langų dydis, forma, spalva ir išdėstymas sukuria savitą fasado veidą bei nulemia vidaus patalų atmosferą. Langai - tai individualumo ir gyvenimo stiliaus išraiška.

Šiluma lieka namuose, o pinigai – Jūsų piniginėje!

PASLAUGOS:

 • Matavimas ir sąmatos sudarymas: Kvalifikuoti įmonės darbuotojai atliks visus reikiamus matavimus, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus bei norus, padės pasirinkti optimalų variantą. Atlikus matavimus sudarome tikslias sąmatas.
 • Konsultacijos bei projektavimas: Kvalifikuoti mūsų įmonės specialistai suteiks Jums visapusišką informaciją ir konsultacijas, padės išsirinkti optimalų variantą.
  • Gaminių pristatymas: Pristatome gaminius į bet kurį Lietuvos miestą.
  • Montavimo darbai: Kvalifikuoti įmonės darbuotojai demontuos senus langus bei duris, įstatys naujus plastikinius langus ir duris, atliks apdailos darbus.
   • Įvairūs priedai: Siūlome platų išorinių ir vidinių palangių, ventiliacijos grotelių asortimentą.
    • Garantijos gaminiams suteikimas: Savo gaminiams bei montavimo darbams suteikiame 5 metų garantiją.